آموزش رویت (REVIT)

رشته معماری مانند رشته های دیگر با بهره برداری از علم کامپیوتر هر روزه به مراحل جدیدی از تکنولوژی دست می یابد نرم افزارها در حوزه معماری نقشه بسیار تعیین کننده ای را ایفا می کنند. کمتر کسی در حوزه معماری وجود دارد که با نرم افزار رویت آشنا نباشد. این نرم افزار سالهاست جای خود را در دفاتر معماری و در بین دانشجویان باز کرده است و با به روز رسانی هایی که در نسخه‌های جدید دیده می شود، هر روزه امکانات بیشتری را به کاربران می دهد. نرم افزار رویت محصول کمپانی شناخته شده AUTODESK می باشد که در حوزه مهندسی سر آمد شرکت های ساخت نرم افزار است.

چرا رویت؟

دلایل توجه به رویت از دلایل توجه به رویت می توان به تخصصی بودن این نرم افزار در حوزه معماری اشاره کرد به طوری که کلیه اصطلاحاتی که در این نرم افزار به کار رفته است اصطلاحات تخصصی معماری بوده و کاررا برای معماران مفهوم و ملموس می نماید.

BIM چیست ؟

بیم واژه ای است که این روزها بر سر زبان ها جاری شده و مخفف کلمات BUILDING INFORMATION MODEL یعنی مدل سازی بر اساس اطلاعات ساختمانی است. بیم یک نرم افزار نیست بلکه رویکردی در مدلسازی ساختمان است که بعضی از نرم افزار ها مثل رویت میتوانند مدل سازی را بر اساس بیم انجام بدهند. قابلیت مدلسازی احجام خاص، توپوگرافی، متره براورد و قابلیت های بسیار زیاد این نرم افزار، معماران را علاقه مند به استفاده از آن نموده است. این نرم افزار می تواند با سایر نرم افزارها مثل اتوکد، تری دی مکس و وی ری یا لومیون ارتباط داشته باشد و علاوه بر آن می تواند از پلاگین های حرفه ای بهره برد تا نتیجه بهتری را ارائه دهد.

چرا به نرم افزار رویت نیاز داریم ؟

با پیشرفت رویت در حوزه امکانات و آپشن هایی که در اختیار استفاده کنندگان قرار داده، هر روز در کشورهای مختلف دنیا نیاز به این نرم افزار بیش از پیش احساس می شود و می توان  رویت را نرم افزار اول در حوزه معماری دانست.

سیستم مورد نیاز برای رویت چیست ؟

برای نرم افزار رویت نیاز به داشتن سخت افزار حرفه ای نیست و با برخورداری از یک کامپیوتر متوسط میتوان از قابلیت های این نرم افزار بهره برد این نرم افزار علاوه بر مدل سازی کاملاً حرفه ای قابلیت رندر صحنه ها را نیز دارد و میتوان با تسلط بر این نرم افزار رندر های قابل قبولی را نیز از آن استخراج کرد.

موسسه اصفهان معمار با بیش از 15 سال سابقه برگزار کننده دوره رویت در اصفهان بوده و با بهره گیری از اساتید مجرب کلاس رویت حضوری و آنلاین را برای علاقمندان ارائه می دهد.

برگزار کننده دوره های آموزشی نرم افزار در اصفهان به صورت حضوری و آنلاین در سراسر کشور

آموزش رویت در اصفهان|دوره ی رویت در اصفهان |آموزش  revit  در اصفهان | آموزش رویت آنلاین |آموزش رویت حضوری